Pořadatelské služby a zabezpečení akcí Praha

Pořádáte sportovní utkání, koncert, festival či výstavu? Nevíte si rady, jak zajistit bezpečí návštěvníků i účastníků? Přenechejte starosti a zodpovědnost profesionálům. Bezpečnostní agentury kromě bezpečnostní služby jako je např. ostraha objektů nebo fyzická ochrana osob a majetku zajišťují také pořadatelské služby a zabezpečení akcí Praha.

Spolehlivé zabezpečení akcí nejen v Praze

Pracovníci bezpečnostní agentury dbají na bezproblémový průběh akce, poskytují bezpečnostní služby zaměřené na ochranu majetku a ochranu osob a jejich zdraví. Kontrolují osoby před vstupem do střežených prostorů, poskytují praktické informace, zabezpečují pořádek, předcházejí násilí a vandalismu. Bezpečnostní služba pro zabezpečení akcí zahrnuje i další činnosti, ať už řízení a provoz automobilů nebo autobusů na parkovištích a v okolí akce, nebo úklidové služby, které jsou k dispozici po celou dobu trvání akce.

Diskrétní zabezpečení akcí typu VIP večírek

Pokud si klient bude přát, mohou být pracovníci při zabezpečení akcí oblečeni v uniformách, společenském či pracovním oděvu nebo diskrétně a nenápadně v civilním oblečení, aby nijak nenarušovali průběh akce, což je doporučováno zvláště pro VIP večírky, větší firemní akce či honosné svatby.

Kvalitní a kompletní servis pro pořadatelské služby

Konkrétní náplň pořadatelské služby se odvíjí od přání a požadavků klienta. Zavedené bezpečnostní agentury provádějí zabezpečení akcí s maximálním nasazením a důrazem na vysokou úroveň a spolehlivost. O množství spokojených zákazníků svědčí reference z kulturních i společenských akcí všeho druhu, které proběhly klidně, hladce, bez zbytečných incidentů. Pořadatelské služby a zabezpečení akcí zodpovědnými odborníky Vám ušetří spoustu nervů.

 


Kontakt

Randova 3205/2
150 00   Praha 5 - Smíchov

tel.: (+420) 318 404 329
e-mail: praha@diseven.cz
web: www.diseven.cz

Pořadatelské služby a zabezpečení akcí - D.I.SEVEN, a.s. Praha

Společnost D.I.SEVEN, a.s. byla založena v roce 1995. Díky dlouholetým zkušenostem v bezpečnostních službách jako je např. fyzická ostraha a ochrana osob, zabezpečení akcí, zabezpečení domů a objektu se D.I.SEVEN, a.s. řadí na přední místa bezpečnostních agentur. Zároveň je jednou z předích společností schopných zajistit pořadatelské služby a bezpečnost pro kulturní a společenské údálosti všeho druhu.

Kontakt

Randova 3205/2
150 00   Praha 5 - Smíchov

tel.: 284 860 001
e-mail: praha@diseven.cz
web: www.disevenservise.cz

 

Pořadatelské služby a zabezpečení akcí - D.I.SEVEN SERVICE s.r.o. Praha

Společnost D.I.SEVEN SERVICE s.r.o. nabízí svým klientům bezpečnostní a pořadatelské služby od roku 2004. Spolu s těmito službami Vám zajistí i náhradní plnění. Tato profesionální agentura dbá jak na vysokou kvalitu nabízených služeb a zabezpečení akcí, tak i na vstřícný přístup ke svým klientům.