Ostraha objektů, ochrana osob a majetku, PCO, bezpečnostní služby Praha

Bezpečnostní služby, které Vám představíme na těchto stránkách, nabízejí přední bezpečnostní agentury z Prahy, které rozšířily svou působnost po celé ČR i v zahraničí. Hlavním cílem těchto společností jsou bezpečnostní služby jako např. ochrana osob a majetku, ostraha objektů, zabezpečení domu a napojení na PCO. Svými profesionálními službami Vám zajistí bezpečí a ochranu administrativních, průmyslových i soukromých objektů.

Spolehlivá ostraha objektů vyžaduje profesionální bezpečnostní služby

Ušetřete čas a starosti, dopřejte si povznášející pocit bezpečí, že je o Váš majetek dobře postaráno. Svěřte jej do rukou zkušených profesionálů a využijte bezpečnostní služby některé osvědčené agentury. Váš objekt může být střežen jak pomocí dálkové ostrahy (dálková ostraha objektů se provádí s pomocí PCO - pultu centralizované ochrany), tak i fyzicky (členy fyzické ostrahy). Samozřejmě je možná také kombinace obou variant.

Bezpečnostní služba pro Váš klid

Fyzická ostraha probíhá formou pravidelných či nepravidelných obchůzek školených strážných, kteří v rámci toho rovněž kontrolují kritická místa objektu. Dálková ostraha znamená, že je objekt nepřetržitě střežen dálkově prostřednictvím PCO. Střežený objekt je osazen snímači, které přenáší signál k operátorovi, ten vyhodnocuje danou situaci. V případě nutnosti zasahuje výjezdové vozidlo, například při vniknutí nepovolané osoby a podobně.

Kombinace obou variant probíhá současně, tedy posílením ostrahy výjezdem, nebo střídavě např. během dne strážný a v noci dálkově přes PCO či naopak, operátor PCO při narušení objektu vysílá na zasažené místo strážného. Zodpovědná ostraha objektů a ochrana osob a majetku od profesionální bezpečnostní agentury se vyplatí.


Kontakt

Mikulandská 119/10
110 00 Praha 1

tel.: 284 860 001
e-mail: praha@diseven.cz
web: www.disevenservice.cz

 

Bezpečnostní služby, ostraha objektů a pult centrální ochrany PCO - D.I.SEVEN SERVICE s.r.o. Praha

Jednou možností zabezpečení objektů společností D.I.SEVEN SERVICE s.r.o. je napojení na pult centrální ochrany. Touto službou je zajištěna kvalitní ochrana klienta i ostraha objektů. Samozřejmostí je nabídka mnoha dalších služeb, jako např. ochrana osob a majetku, recepční služby atd.

Kontakt

Mikulandská 119/10,
110 00 Praha 1

Tel.: + 420 274 774 199
email: praha@sipadan.cz
web: www.sipadan.cz

Bezpečnostní služby, ostraha objektů a pult centrální ochrany PCO - SIPADAN a.s. Praha

Bezpečnostní agentura SIPADAN a.s. Vám kromě náhradního plnění zajistí služby typu ostraha objektů, ochrana osob a majetku, připojení na pult centrální ochrany - PCO, recepční služby a elektronická ostraha. Každá tato služba je vykonávána s maximálním nasazením a vysokou profesionalitou.

Kontakt

Mikulandská 119/10
110 00 Praha 1

tel.: (+420) 318 404 329
e-mail: praha@diseven.cz
web: www.diseven.cz

Bezpečnostní služby, ostraha objektů a pult centrální ochrany PCO - D.I.SEVEN, a.s. Praha

Společnost D.I.SEVEN, a.s. zajišťuje služby v podobě zabezpečení a ostraha objektů, PCO, ochrana osob a majetku atd. po celé ČR, ale i v zahraničí. Bezpečnostní služba od této společnosti díky letitým zkušenostem a neustálému zkvalitňování poskytovaného servisu je prováděna na vysoké profesionální úrovni.

Kontakt

Mikulandská 119/10
110 00 Praha 1

tel.: (+420) 318 404 329
e-mail: praha@diseven.cz
web: www.disevenfacility.cz

Bezpečnostní služby, ostraha objektů a pult centrální ochrany PCO - D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. Praha

Tato dceřiná společnost D.I.SEVEN, a.s. poskytuje služby typu zabezpečení domu, ostraha objektů, napojení na PCO atd. v rámci facility managementu. Bezpečnostní služba je vykonávána vysoce proškolenými pracovníky, jejichž hlavní pracovní náplní mimo jiné je fyzická ostraha a elektronická ostraha.