Úklidové firmy, agentury, služby a práce Praha

Úklidové firmy, se kterými se na těchto stránkách seznámíte, patří mezi profesionály v úklidových službách na území Prahy. Tyto agentury s celorepublikovou působností poskytují úklidové práce již řadu let a kladou důraz především na kvalitu a profesionalitu odvedených služeb. Úklidová služba nabízí úklid kanceláří, výrobních a technologických hal, garáží, institucí, úklid firem, hotelů, ale i rodinných domů.

Nabízené úklidové práce lze rozdělit na:

  • Pravidelný úklid 
  • Jednorázový úklid - nárazový úklid
  • Nadstandardní úklidové práce

Pravidelný úklid

Úklidové firmy provádějí pravidelný úklid zejména v komerčním sektoru a to např. úklid kanceláří, výrobních hal, prodejních prostor, administrativních budov, technologických objektů, garážových stání. Úklidové práce je možné objednat i k úklidu například rodinného domu, rekreační nemovitosti, atd. Tento typ úklidových prací zahrnuje činnosti jako luxování, vytírání podlah, schodů a mytí výtahů, utírání prachu a ošetření nábytku leštěnkou, zásobování a doplňování hygienického programu a dezinfekčních prostředků, čištění umyvadel, toalet a sprch.

Úklidová službaprovádí také ruční mytí a úklid nádobí, vysypávání odpadkových košů, následné třídění odpadu a jeho likvidaci do příslušných kontejnerů. K uvedeným úklidovým službám lze zahrnout také pravidelný úklid vnitřních a venkovních ploch příslušných budov s údržbou chodníků, parkovišť a zeleně dle ročního období. Intenzita úklidových prací se odvíjí od smluvních požadavků klientů.

Jednorázový úklid - nárazový úklid

Další formou úklidu je tzv. jednorázový úklid, tedy úklid na objednávku. Ten je využíván zejména k úklidu po stavebních firmách, řemeslnících, po malování, před kolaudací atd. Tento druh úklidové služby lze také využít před a po různých společenských událostech, sportovních akcích, oslavách, svatbách, atd. V případě potřeby jsou uvedené úklidové služby schopny zajistit i nadstandardně vyšší počet úklidových pracovníků.

Při generálních úklidech provádí úklidová firma práce, jako např. extrakční čištění koberců a ošetření pevných ploch polymerními vosky k dosahu oživení zastaralé podlahové krytiny a ošetření proti oděru a ošlapu. Úklidová firma zajišťuje také čištění textilních vertikálních žaluzií a plastových, nebo hliníkových vnitřních i venkovních horizontálních žaluzií, mytí skleněných přepážek a mytí oken.

Nadstandardní úklidové práce

Zmíněné úklidové firmy nezajišťují pouze úklid firem a rodinných domů a jejich vnějšího okolí, ale ke komplexnosti jejich nabídky patří i takzvané nadstandardní úklidové práce. Do této sféry spadá např. mytí a očista fasád, čištění okapů, výškové mytí oken či skleněných ploch atd. Jinak řečeno úklidové práce, pro které je třeba zajištění speciálního vybavení, např. horolezecké techniky či vysokozdvižných plošin.

Výhody pro klienta

Nespornou výhodou v dnešní uspěchané době je tzv. úklid na klíč. Zákazník tak nemusí řešit mnohdy nepříjemné personální a nemocenské záležitosti. Uvedené úklidové firmy díky svým dlouholetým zkušenostem a vysokému počtu svých zaměstnanců sami automaticky nahrazují vzniklou absenci při jakémkoli náhlém výpadku úklidového pracovníka.

Pro řešení případných připomínek či nových požadavků má klient k dispozici konzultanta úklidové firmy (který je kdykoliv k dispozici), klient tedy nemusí řešit své požadavky přímo s pracovníky úklidu, ale pouze s tímto „kontaktním prostředníkem". Mimo jiné Vám odpadá starost s materiálním zajištěním. Uvedené úklidové firmy používají nejmodernější a ekologické úklidové prostředky a vybavení. Zaměstnanci úklidu jsou oblečeni ve firemních stejnokrojích, ale v případě jiných klientských požadavků se oblečení přizpůsobuje představám klienta.

Odběrem služeb od některých z uvedených společností mohou firmy navíc splnit svůj povinný podíl náhradním plněním, a to odběrem poskytovaných úklidových služeb.


Kontakt

Mikulandská 119/10
110 00 Praha 1

tel.: (+420) 318 404 329
e-mail: praha@diseven.cz
web: www.diseven.cz

Úklidové práce a služby - D.I.SEVEN, a.s. Praha

D.I.SEVEN, a.s. je úklidová agentura nabízející úklidové práce od roku 1995. Je to jedna z předních pražských agentur, která Vám zajistí svým profesionálním přístupem vysokou kvalitu nabízených služeb.

Kontakt

Mikulandská 119/10
110 00 Praha 1

tel.: (+420) 318 404 329
e-mail: praha@diseven.cz
web: www.disevenfacility.cz

Úklidové práce a služby - D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. Praha

Tato úklidová firma je dceřinou společností úklidové agentury D.I.SEVEN, a.s. Úklidová služba této společnosti zahrnuje komplexní denní i nárazový úklid venkovních i vnitřních prostor, letní i zimní údržbu bezprostředního okolí objektu atd.

Kontakt

Mikulandská 119/10,
110 00 Praha 1

Tel.: + 420 274 774 199
email: praha@sipadan.cz
web: www.sipadan.cz

Úklidové práce a služby - SIPADAN a.s. Praha

Úklidová agentura SIPADAN a.s. se na trhu s úklidovými službami pohybuje v Praze i po celé ČR od roku 2002. Spolu se svými službami, mezi něž patří např. úklid kanceláří a jiné úklidové práce svým klientům nabízí i náhradní plnění.

Kontakt

Mikulandská 119/10
110 00 Praha 1

tel.: 284 860 001
e-mail: praha@diseven.cz
web: www.disevenservice.cz

 

Úklidové práce a služby - D.I.SEVEN SERVICE s.r.o. Praha

Úklidové služby společnosti D.I.SEVEN SERVICE s.r.o. se zaměřují na venkovní i vnitřní, denní i nárazový úklid kdekoliv v Praze, ale i po celé ČR. Tato úklidová agentura mimo jiné nabízí i náhradní plnění.