Bezpečnostní agentury

Praha je hlavním městem a zároveň hospodářským centrem České republiky. Soustředí se zde řada průmyslových i soukromých objektů, hospodářských, obchodních a jiných organizací a institucí. Jednou z důležitých součástí provozu těchto objektů je zajištění nerušeného chodu dané společnosti a ochrany bezpečí a zdraví zaměstnanců a občanů.

Bezpečnostní agentury, které Vám představíme na těchto stránkách, poskytují bezpečnostní služby již řadu let a množství kladných referencí od spokojených klientů svědčí o profesionalitě a kvalitě odvedeného servisu. Každá zde uvedená bezpečnostní agentura své služby zajišťuje nejen v Praze, ale i po celé České republice a dokonce i v zahraničí. Kromě svých služeb Vám některé z níže uvedených bezpečnostních agentur zajistí i náhradní plnění.

Všechny nabízené služby od bezpečnostní agentury jsou poskytovány dle smluvních podmínek s klientem tak, aby bezpečnostní služby zajistily maximální ochranu při co nejmenším omezení zákazníka. Cílem každé z těchto bezpečnostních agentur je špičkově odvedená bezpečnostní služba ve vysoké kvalitě a vstřícný přístup jak k zákazníkům, tak i k zaměstnancům.

Bezpečnostní agentury Praha

Bezpečnostní agentura poskytuje bezpečnostní služby typu ochrana osob a majetku či ostraha objektů buď ve fyzické, nebo elektronické podobě. Součástí této služby je monitorování a vyhodnocování krizových situací, trestné činnosti a zajištění klidného chodu objektu. Fyzickou ostrahu vykonávají pracovníci ve firemní uniformě, nebo ,při nutnosti diskrétnosti, v civilu.

V případě potřeby, a to hlavně při pochůzkové činnosti v okolí objektu, Vám bezpečnostní agentury zajistí fyzickou ostrahu se psem, takzvaného psovoda.

Mezi další služby bezpečnostní agentury se řadí služba na recepci a vrátnici. Elektronická ostraha v podobě napojení na PCO (pult centralizované ochrany), zajistí ve Vašem objektu nepřetržitý monitoring a ochranu. Díky elektronickým systémům je Vaše firma, dům či byt pod 24 hodinovým dohledem pracovníků dohledového centra bezpečnostní agentury. Jak fyzická, tak elektronická ostraha se dá doplnit i velmi účinným kamerovým systémem.

Bezpečnostní agentura nabízí pořadatelské služby v Praze

Bezpečnostní agentury poskytují pořadatelské služby na různých sportovních, kulturních a firemních akcích. Povinností každého pracovníka při výkonu pořadatelské služby je kontrola oprávněnosti vstupu osob do areálu, vjezd a výjezd vozidel, informační služby a ochrana majetku a zdraví návštěvníků i účinkujících. Je důležité, aby bezpečnostní agentura správně vyhodnotila krizové situace a zajistila veřejný pořádek.


Kontakt

Mikulandská 119/10
110 00 Praha 1

tel.: 284 860 001
e-mail: praha@diseven.cz

web: www.disevenservice.cz

 

D.I.SEVEN SERVICE s.r.o. Praha

Jednou možností zabezpečení objektů společností D.I.SEVEN SERVICE s.r.o. je napojení na pult centrální ochrany. Touto službou je zajištěna kvalitní ochrana klienta i ostraha objektů. Samozřejmostí je nabídka mnoha dalších služeb, jako např. ochrana osob a majetku, recepční služby atd.

Kontakt

Mikulandská 119/10,
110 00 Praha 1

Tel.: + 420 274 774 199
email: praha@sipadan.cz
web: www.sipadan.cz

SIPADAN a.s. Praha

Bezpečnostní agentura SIPADAN a.s. Vám pro náhradní plnění zajistí služby jako ostraha objektů, ochrana osob a majetku, připojení na pult centrální ochrany - PCO, recepční služby a elektronická ostraha. Každá tato služba je vykonávána s maximálním nasazením a vysokou profesionalitou.

Kontakt

Mikulandská 119/10
110 00 Praha 1

tel.: (+420) 318 404 329
e-mail: praha@diseven.cz
web: www.diseven.cz

D.I.SEVEN, a.s. Praha

Společnost D.I.SEVEN, a.s. zajišťuje služby typu zabezpečení akcí a ostraha objektů a majetku, PCO, ochrana osob a majetku atd. po celé ČR, ale i v zahraničí. Bezpečnostní služby od této společnosti díky letitým zkušenostem a neustálému zkvalitňování poskytovaného servisu jsou prováděny na vysoké profesionální úrovni.

Kontakt

Mikulandská 119/10
110 00 Praha 1

tel.: (+420) 318 404 329
e-mail: praha@diseven.cz
web: www.disevenfacility.cz

D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. Praha

Tato dceřiná společnost D.I.SEVEN, a.s. poskytuje služby typu zabezpečení domu, ostraha objektů, napojení na PCO atd. v rámci komplexního facility managementu. Bezpečnostní služba je vykonávána vysoce proškolenými pracovníky, jejichž hlavní pracovní náplní mimo jiné je fyzická ostraha a elektronická ostraha.