Náhradní plnění 2013

Bezpečnostní a úklidové agentury doporučované na těchto stránkách Vám v hlavním městě Praha dokážou poskytnout náhradní plnění nejen v roce 2013, ale i v příštích letech. Prioritou těchto agentur je zaměstnávání OZP (osoby zdravotně postižené), zaměstnávání invalidních důchodců a bez potíží se tu nabízí i práce pro ZTP (zvlášť těžká postižení).

Pravidls pro náhradní plnění 2013

Náhradní plnění nastoupilo v začátku roku 2012 na nová legislativní pravidla. Další změny v legislativě náhradního plnění se nenaplnily, a tak i nadále obecně platí zákonem stanovený povinný podíl 4% zaměstnanců se OZP (TP, ZTP, dříve ZPS) při celkovém počtu větším než 25 zaměstnanců. V případě neplnění povinného podílu zaměstnavatele čeká poměrně vysoká „invalidní daň" do státní pokladny, nebo možnost využití služeb a výrobků od zaměstnavatelů s více než 50% zaměstnanců OZP, tzv. náhradní plnění.

Neplaťte „invalidní daň“

Výše zmiňovaná „invalidní daň“ do státní pokladny se bude neustále zvyšovat, protože vychází z průměrné měsíční mzdy. Je tedy namístě zvážit, zda zaplatit zákonem stanovený 2,5 násobek průměrné mzdy za každou zdravotně postiženou osobu, kterou by jste měli zaměstnat, nebo využít některé z mnoha služeb těchto agentur pro potřeby náhradního plnění.

Služby pro náhradní plnění jsou pro každého

Níže uvedené bezpečnostní a úklidové agentury nabízejí nepřeberné množství svých služeb, které si najdou své uplatnění v každé úspěšné firmě.

  • recepční služby
  • ostraha objektu
  • vrátný
  • strážný
  • úklidové služby
  • psovod
  • údržba zeleně
  • služby facility a properte managementu

A mnoho dalších služeb, které Vám díky zaměstnávání OZP a invalidních důchodců mohou tyto agentury nabídnout pro potřeby náhradního plnění 2013.

Zaměstnávání OZP se nebojíme

Nejen tyto agentury, ale i Vy svým odběrem náhradního plnění podporujete zaměstnávání OZP a zaměstnávání invalidních důchodců. Tím pak těmto lidem přispějete k plnohodnotnému životu, který díky pracovní příležitosti mohou mít. Léta praxe ukázala, že zdravotně postižené osoby pracují s velkým nasazením a na plně profesionální úrovni. Jejich pracovní morálka je ukázněná, kvalitní a pečlivá.

Náhradní plnění má své výhody

Mezi největší výhodu náhradního plnění určitě patří úspora peněz na odvodu státu. Ale také je to splnění zákonné povinnosti, protože nedodržovat zákon se nevyplácí. Tím se vyhnete případné pokutě, která by Vám mohla být udělena při nesplnění povinného podílu. Také se můžete vyhnout „papírování“ spojeného s náhradním plněním, protože agentury tuto práci odvedou za Vás. Službu, kterou si vyberete, Vám bude tzv. „šita na míru“ a náklady s ní spojené vyřešeny k oboustranné spokojenosti.

Zpět na Náhradní plnění 2012

Obecně o náhradním plnění


Kontakt

Holušická 2221/3
148 00 Praha 4

Tel.: + 420 274 774 199
email: praha@sipadan.cz
web: www.sipadan.cz

SIPADAN a.s. Praha

Agentura SIPADAN a.s. má na trhu s bezpečnostními a úklidovými službami dlouholetou tradici a tím i velkou zkušenost se zaměstnáváním osob se zdravotním postižením. Zaměstnávání invalidních důchodců a zaměstnávání zdravotně postižených tato společnost zajišťuje již od roku 2002. Svým zaměstnancům nabízí kvalitní pracovní zázemí a řadu pracovních výhod, jako např. stravenky. Vám společnost SIPADAN a.s. zajistí nejen náhradní plnění v roce 2013 a dále, ale i bezpečnostní a úklidové služby prováděné s velkou profesionalitou a kvalitou.

Kontakt

Randova 3205/2
150 00   Praha 5 - Smíchov

tel.: 284 860 001
e-mail: martin.soukup@diseven.cz
web: www.disevenservice.cz

D.I. SEVEN SERVICE s.r.o. Praha

Společnost D.I. SEVEN SERVICE s.r.o. nabízí v Praze a i po celé ČR komplexní úklidové a bezpečnostní služby spojené s náhradním plněním. Zaměstnávání OZP (ZTP) a zaměstnávání invalidních důchodců D.I. SEVEN SERVICE s.r.o. zajišťuje od roku 2004. Tato agentura dbá na vysokou kvalitu odvedených služeb a pro své zaměstnance nabízí nejen práce pro ZTP, ale i řadu odborných školení a přednášek. Díky tomu pomáhá osobám se ZP a ZTP uplatnit se jak v běžném, tak i společenském životě.

Kontakt

Randova 3205/2
150 00   Praha 5 - Smíchov

tel.: +420 318 404 329
e-mail: praha@diseven.cz
web: www.disevenfacility.cz

D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. Praha

Společnost D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. zaměstnává více jak 50% zaměstnanců se ZP. Nabízí komplexní služby úplného servisu a správy budov a nemovitostí. Zaměstnáváním osob se ZTP zajistí pro svého klienta náhradní plnění a tím mu pomůže vyřešit povinnost zaměstnávání OZP. Zaměstnávání invalidních důchodců (ZPS), zajištěním jeho profesního růstu a kladením velkého důrazu na profesionalitu, společnost D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. odvádí pro svého klienta služby té nejvyšší kvality.